Поиск по названию:
Поиск по артикулу:
Корзина
Корзина пуста.

067 186-47-78067 186-47-73

Поиск по названию:
Поиск по артикулу:
Меню категорий товаров
Закрыть меню

Про магазин

Интернет магазин Toshka -товары для дітей пропонує до Вашої уваги більше ніж 1000 всіляких товарів для немовлят від народження.

Якщо Вам потрібно купити дитячу багатофункціональну коляску, набагато дешевше ніж у звичайному магазині або прогулянкову коляску то Вам до нас. Потрібен якісний та недорогий стілець для годування, дитячий манеж чи ходунки-будь ласка. Бажаєте придбати дитячу кроватку з комплектом постільної білизни для малюків, ванночку або автокрісло-доставим у любий населенний пункт України. Ваша дитина вже трохи підросла, тоді час сідати на велосіпед. Зпершу можливо спробувати беговел, на ньому малюк навчиться тримати рівновагу, укріпить ніжки і далі вже впевнено опанує двух чи трьохколесний велосіпед.

Ну і звичайно у великому асортіменті пропонуєм іграшки. Дитячі візочки для ляльок, конструктори та машинки, брязкальця та розвиваючі центри, все це Ви знайдете у нашому інтернет магазині Kidplay-товари для дітей.

Наші переваги:

Ми продаемо тільки якісний, сертифікований товар відомих, добре зарекомендовавших себе брендів прямо від офіційних представників. Ми не вимагаємо ніякої передплати за замовлений товар.Ви можете сплатити, отримав замовлення у відділку почтової служби або курьєру. Також можлива відправка і по передплаті. Вирішувати завжди Вам.

Купить в один клик
4 + 5 =
Купить в один клик одежда